Kullanım kılavuzu için tıklayınız.


BISTECH Sistemiyle Birlikte Pay Piyasası İşleyişine İlişkin Devreye Alınan Uygulama Değişiklikleri BİST sunumu için tıklayınız.

EFT/Havale işlemleri için kullanılacak Kurumumuza ait IBAN bilgileri için tıklayınız.


Kullanıcı Adı: İnternet Şifresi için başvurduğunuzda, sizin belirlemiş olduğunuz, en az 6 en fazla 8 haneli olan bilgidir. Büyük ve küçük harf kullanımına ve Türkçe karakter içermemesine dikkat edilmelidir.
Şifre : Size SMS yolu ile gelen 8 haneli bilgidir. Büyük veya küçük harf kullanımına ve Türkçe karakter içememesine dikkat edilmelidir. Şifre bilginizin kimsenin eline geçmemesi için, Sanal Klavye'yi kullanmanızı tavsiye ederiz. İnternet Şubemize İlk girişinizde sizden değiştirmeniz istenecektir.
Kullanıcı Kilitli Mesajı: İnternet şubemizde ilk defa işlem yaptığınız veya mevcut şifrenizi 3 defa hatalı girdiğiniz takdirde ''Kullanıcı kilitli'' mesajını alırsınız.Bu durumda (212) 334 33 32 nolu internet destek hattımızı aramanız halinde kullanıcı kilidiniz açılacak veya yeni şifre sistemde tanımlı cep telefonunuza SMS yoluyla gönderilecektir.
İnternet Destek Hattı: İnternet Şubesi ile ilgili her türlü konuda, (212) 334 33 32 nolu internet destek hattımızdan destek alabilirsiniz.
Güvenli Çıkış: İnternet üzerinden online işlemlerinin bittikten sonra "Güvenli Çıkış" butonunu kullanınız.
 
İnternet Müşteri Numarası :
Kullanıcı Adı :
Şifresi :

Sanal Klavye