Kullanım kılavuzu için tıklayınız.

BISTECH sistemiyle birlikte VIOP işleyişine ilişkin devreye alınan uygulama değişiklikleri için tıklayınız.

BISTECH sistemiyle birlikte Pay Piyasası işleyişine ilişkin devreye alınan uygulama değişiklikleri BİST sunumu için tıklayınız.

EFT/Havale işlemleri için kullanılacak Kurumumuza ait IBAN bilgileri için tıklayınız.

Parola: SMS olarak gönderilen geçici parola ile sisteme giriş yapılarak değiştirilen, en az 8 en fazla 10 haneli olan bilgidir. Büyük harf, küçük harf, rakam kullanımına ve Türkçe karakter içermemesine dikkat edilmelidir.
Şifre: İnternet şubesine her girişte sistem tarafından kayıtlı cep numaranıza gönderilmektedir.
Kullanıcı Kilitli Mesajı: İnternet müşteri numarası ve parola girildikten sonra sistemde tanımlı olan telefonuna gelen tek kullanımlık şifrenin 3 defa yanlış girilmesiyle "3 defa yanlış girdiniz. Kullanıcınız Kilitlendi" mesajı alınır. (0212) 334 33 32 nolu telefonun aranması durumunda, güvenlik kontrolünden sonra kullanıcı kilidi açılacaktır.
İnternet Destek Hattı: İnternet Şubesi ile ilgili her türlü konuda, (212) 334 33 32 nolu internet destek hattımızdan destek alabilirsiniz.
Güvenli Çıkış: İnternet üzerinden online işlemlerinin bittikten sonra "Güvenli Çıkış" butonunu kullanınız.
 
İnternet Müşteri Numarası :
Parola :

Tek kullanımlık sms şifre uygulamasının devreye alınmasıyla sisteme giriş için önce İnternet Müşteri Numarası ve parola alanına da mevcut kullanılan kullanıcı adının yazılarak giriş tıklanmalıdır.Daha sonra açılan şifre alanına sistemde tanımlı olan cep telefonuna gelecek olan tek kullanımlık SMS şifresi girilerek giriş linki tıklanması sonrasında sisteme bağlantı sağlanacaktır.

Sanal Klavye