Kullanım kılavuzu için tıklayınız.

BISTECH sistemiyle birlikte VIOP işleyişine ilişkin devreye alınan uygulama değişiklikleri için tıklayınız.

BISTECH sistemiyle birlikte Pay Piyasası işleyişine ilişkin devreye alınan uygulama değişiklikleri BİST sunumu için tıklayınız.

EFT/Havale işlemleri için kullanılacak Kurumumuza ait IBAN bilgileri için tıklayınız.

Kullanıcı Adı: İnternet Şifresi için başvurduğunuzda, sizin belirlemiş olduğunuz, en az 6 en fazla 8 haneli olan bilgidir. Büyük ve küçük harf kullanımına ve Türkçe karakter içermemesine dikkat edilmelidir.
Şifre : Size posta yolu ile gelen 8 haneli bilgidir. Büyük veya küçük harf kullanımına ve Türkçe karakter içememesine dikkat edilmelidir. Şifre bilginizin kimsenin eline geçmemesi için, Sanal Klavye'yi kullanmanızı tavsiye ederiz. İnternet Şubemize İlk girişinizde sizden değiştirmeniz istenecektir.
Kullanıcı Kilitli Mesajı: Eğer ilk defa işlem yapıyorsanız, "Kullanıcınız kilitli" mesajı alırsınız. Bu, posta yoluyla sistemimizde kayıtlı adresinize gönderilen bilgilerin gerçekten sizin elinize ulaştığından emin olmamız için gereklidir. (212) 334 33 32 nolu telefonu aramanız durumunda, bazı kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra kullanıcı kilidiniz açılacaktır.
İnternet Destek Hattı: İnternet Şubesi ile ilgili her türlü konuda, (212) 334 33 32 nolu internet destek hattımızdan destek alabilirsiniz.
Güvenli Çıkış: İnternet üzerinden online işlemlerinin bittikten sonra "Güvenli Çıkış" butonunu kullanınız.
 
İnternet Müşteri Numarası :
Parola :

Tek kullanımlık sms şifre uygulamasının devreye alınmasıyla sisteme giriş için önce İnternet Müşteri Numarası ve parola alanına da mevcut kullanılan kullanıcı adının yazılarak giriş tıklanmalıdır.Daha sonra açılan şifre alanına sistemde tanımlı olan cep telefonuna gelecek olan tek kullanımlık SMS şifresi girilerek giriş linki tıklanması sonrasında sisteme bağlantı sağlanacaktır.


Değerli Müşterimiz,

İnternet şubemizi sizlerden gelen önerileri de değerlendirerek yeniledik. 18 Şubat 2008 tarihinden itibaren sadece yeni şubemiz size hizmet vermeye devam edecektir.

Geliştirilmiş yeni internet şubemizin size getirdiği kolaylık, yenilik ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sanal Klavye